Chicagowskie Centrum Implantów Dentystycznych - Kliniki EON
page is/eonpolish

Kliniki EON

Główne Chicagowskie Centrum Implantów Dentystycznych

Odwiedź Kliniki EON i spotkasz się z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami poszczególnych dziedzin stomatologii. Dysponujemy własnym laboratorium dentystycznym z doświadczonymi technikami. Wszystko znajduje się po jednym adresem.

Niezależnie czy jest potrzebny jeden czy więcej implantów dentystycznych, grupa naszych specjalistów znajdująca się w jednym budynku, ma możliwości bliskiej współpracy – przynosi to pacjentowi wielkie korzyści i wygodę. Nasi stomatolodzy i lekarze są dobrymi specjalistami z dużym doświadczeniem i pasją. Potrafią rozwiązać każdy przypadek zarówno prosty jak i skomplikowany.

W Klinikach Eon, dzięki leczeniu implantologicznemu, można odtworzyć zarówno brak jednego, kilku lub wszystkich zębów, posługując się najbardziej nowoczesnymi metodami leczenia i najnowocześniejszym sprzętem w czasie jednego dnia tzw. „Wszystko-na-4”. Cały proces zaczyna się od darmowej konsultacji, w którą jest włączona tomografia z nawigacją komputerową i dokładny wywiad. Taka wstępna rozmowa pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i pozwoli odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące leczenia. Zaprezentujemy indywidualny i kompletny plan leczenia, który zwiększy margines bezpieczeństwa pacjenta. Jesteśmy dostępni dla każdego pacjenta i ich rodzin przed, podczas i po zabiegu, o każdej porze.

Według nas najważniejszą rolę odgrywa pouczenie i wyjaśnienie pacjentowi przebiegu leczenia implantologicznego i ich opcji. Proszę, zajrzyj do naszej strony internetowej, poświęć trochę czasu w celu zaznajomienia się z zaletami implantów dentystycznych i w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli porównasz nasz gabinet dentystyczny do innych w Chicago, pozwoli Ci to wyciągnąć wnioski dlaczego my jesteśmy wyjątkowi. Umów się po wstępną, darmową konsultację a dowiesz się czy kwalifikujesz się do leczenia metodą implantów. Naszym celem jest osiągnięcie efektów protetycznych i kosmetycznych jak najlepszych.